Szanowni Państwo!

W związku z zainteresowaniem Pasażerów komunikacją nocną firma POLBUS-PKS chciałaby zaproponować Państwu dodatkowe weekendowe połączenie na trasie Wrocław – Jelcz-Laskowice, dzięki któremu mieszkańcy gminy będą mogli uczestniczyć w różnych wydarzeniach, czy po prostu spędzić czas ze znajomymi we Wrocławiu! Proponujemy, aby kurs był wykonywany z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę. Jednocześnie pozostajemy otwarci na wszelkie uwagi, dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przekazania swoich sugestii w krótkiej ankiecie na naszej stronie internetowej. Dzięki zebranym w ten sposób podpowiedziom, będziemy mogli dopasować ofertę do Państwa potrzeb!

 

[informacje mają jedynie statystyczny charakter i nie są udostępniane na zewnątrz]

checkTwoja płećcheckTwój wiekcheckW jakich godzinach wieczornych korzystalibyście z połączeń z Jelcza-Laskowic do Wrocławia?


checkW jakich dniach korzystalibyście z połączenia nocnego z Wrocławia do Jelcza-Laskowic?
checkW jakich godzinach planujecie weekendowe powroty z Wrocławia do Jelcza-Laskowic?Ogólne uwagi dotyczące połączeń wieczornych oraz nocnych w czasie weekendów:Jeśli skończyłeś wpisywać informacje, kliknij na przycisku Wyślij. Jeśli chcesz wszystkie poprawić, kliknij na przycisku Usuń.

Na bieżąco

 • 02-12-2016

  Nocne połączenie do Środy Śląskiej

  Zapraszamy do wypełnienia ankiety o nocnym kursie weekendowym

  Więcej
 • 02-12-2016

  Nocne połączenie do Jelcza Laskowic

  Zapraszamy do wypełnienia ankiety o nocnym kursie weekendowym

  Więcej
 • 28-11-2016

  Ogłaszamy konkurs plastyczny!

  Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dla najmłodszych Pasażerów.

  Więcej
Archiwum