POLBUS PKS

Tradycja i nowoczesność

         Jesteśmy Spółką, która działa na rynku od ponad 60 lat. Doświadczenie, kadra pracownicza i stałe podnoszenie poziomu świadczonych usług sprawiły, że jesteśmy największym przewoźnikiem na Dolnym Śląsku. Dzięki wieloletniej tradycji i ciągłym poszukiwaniu nowych rozwiązań wyznaczamy standardy w branży przewozowej.

         Realizujemy regularne przewozy autobusowe na terenie całego kraju oraz świadczymy usługi wynajmu autokarów w kraju i zagranicą.

Chętnie podejmujemy nowe wyzwania, dzięki czemu nasze doświadczenie jest z każdym wykonanym zadaniem bogatsze. Profesjonalizm i kreatywność w połączeniu z tradycją wpłynęły na to, iż wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowych i krajowych wyjazdach turystycznych, obsłudze dużych imprez sportowych i kulturalnych, konferencji, eventów oraz festiwali. Na pokładach naszych autokarów podróżowali piłkarze Realu Madryt, ACF Fiorentia oraz Borussii Dortmund. Jesteśmy oficjalnym przewoźnikiem WKS Śląsk Wrocław oraz oficjalnym przewoźnikiem festiwalu Wratislavia Cantans.

         Każdego roku przewozimy przeszło 3 miliony Pasażerów, pokonując przy tym ponad 9 milionów kilometrów. To tak jakby 23 razy dojechać z Ziemi na Księżyc lub 224 razy okrążyć Ziemię.

         Posiadamy ponad 130 autobusów, busów i autokarów turystycznych spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Pozycja na rynku i nastawienie na zadowolenie naszego Klienta powodują, iż stale inwestujemy w nasz tabor podnosząc standard autokarów, którymi przewozimy naszych Klientów.

         Zaufało nam wiele firm i instytucji, nasz profesjonalizm, wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, kierowcy biorący udział w szkoleniach i testach bezpiecznej jazdy, to wszystko i wiele innych dodatkowych czynników i cech osób tworzących sukces naszej firmy pozwala nam wyznaczać standardy na rynku przewozów pasażerskich.

Władze spółki:

Władze spółki

Na bieżąco

 • 02-12-2016

  Nocne połączenie do Środy Śląskiej

  Zapraszamy do wypełnienia ankiety o nocnym kursie weekendowym

  Więcej
 • 02-12-2016

  Nocne połączenie do Jelcza Laskowic

  Zapraszamy do wypełnienia ankiety o nocnym kursie weekendowym

  Więcej
 • 28-11-2016

  Ogłaszamy konkurs plastyczny!

  Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dla najmłodszych Pasażerów.

  Więcej
Archiwum