Wraz z początkiem maja ponownie uruchamiamy sezonowe połączenia w kierunku jednego z najchętniej odwiedzanych miejsc w Masywie Ślęży.
Od 1 maja 2026 r. w weekendy (soboty i niedziele) autobusy linii 512 i 522 będą kursować na trasie:
Wrocław – Sobótka – Sulistrowiczki – Przełęcz Tąpadła
To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy planują wiosenne i letnie wypady poza miasto – zarówno piesze wędrówki, jak i rowerowe wycieczki w rejonie Ślęży.
Połączenia realizowane są w układzie sobotnio–niedzielnym.
Dojazd bezpośrednio w rejon szlaków turystycznych.
Prosimy o zapoznanie się z aktualnym rozkładem jazdy obowiązującym od 1 maja 2026 r.