Szanowni Pasażerowie linii 504 relacji Oleśnica – Wrocław,

informujemy, że w związku z kulminacją protestów rolników, jaka będzie miała miejsce we Wrocławiu dnia 15 lutego 2024 r. (czwartek) w godzinach od 10:00 do 17:00, nie będzie możliwy przejazd między Urzędem Wojewódzkim, Placem Społecznym, Placem Dominikańskim i ul. Widok.

W związku z powyższym począwszy od kursu wyjeżdżającego z Oleśnicy ul. Wileńska o godz. 8:50, (z Dworca Autobusowego ul. Rzemieślnicza o godz. 9:10) autobusy będą kończyły bieg na przystanku Wrocław Plac Grunwaldzki/ul. Norwida.

Podczas realizacji kursów z Dworca Autobusowego we Wrocławiu ostatni autobus w kierunku Oleśnicy odjedzie o godz. 8:50. Kolejne kursy będą rozpoczynały trasę od przystanku Plac Grunwaldzki/Norwida.

W przypadku wcześniejszego zakończenia blokady, kursy wrócą na stałą trasę, o czym poinformujemy Państwa osobnym komunikatem na naszym profilu facebook i stronie www.polbus.pl.

W trosce o Państwa komfort podejmujemy niezbędne kroki mające na celu umożliwienie dojazdu jak najbliżej centrum Wrocławia. Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość, w związku z powstałymi, niezależnymi od nas utrudnieniami.